Rocznik M&A 2017 Kancelarii GESSEL

28.03.2018 Aktualności

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu pierwszy Rocznik M&A Kancelarii GESSEL, który stanowi podsumowanie ubiegłego roku – roku, który był dla nas bardzo pracowity, ale też niezwykle udany. Efektem ciężkiej pracy całego zespołu fuzji i przejęć jest ponad 20 transakcji.  Tak duża liczba przeprowadzonych transakcji jest rezultatem połączenia naszej wiedzy prawnej, kreatywności, praktycznego doświadczenia i pragmatyzmu biznesowego zgromadzonego w ciągu 25 lat doświadczenia Kancelarii. Świadczą o tym również liczne nagrody  i wyróżnienia dla Kancelarii oraz poszczególnych prawników w prestiżowych rankingach, takich jak Chambers Global, Chambers Europe, czy wyróżnienie w CEE M&A Awards, w kategorii Poland Law Firm.

Ten rocznik ma na celu przedstawienie i przegląd projektów realizowanych w 2017 roku, nie tylko z naszej perspektywy, ale również z perspektywy naszych klientów. Prezentowany rocznik zawiera również prognozy i podsumowania naszych ekspertów z dziedziny podatków, prawa konkurencji, bankowości i finansów a także arbitrażu.                

Przy tej okazji chcemy podziękować naszym Klientom, za zaufanie i możliwość pracy przy tych projektach. Mamy nadzieję, że 2018 rok będzie jeszcze lepszy dla rynku fuzji i przejęć.

Życzymy przyjemnej lektury!

Pobierz PDF

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!