Z przyjemnością przedstawiamy Państwu pierwszy Rocznik M&A Kancelarii GESSEL, który stanowi podsumowanie ubiegłego roku – roku, który był dla nas bardzo pracowity, ale też niezwykle udany. Efektem ciężkiej pracy całego zespołu fuzji i przejęć jest ponad 20 transakcji.  Tak duża liczba przeprowadzonych transakcji jest rezultatem połączenia naszej wiedzy prawnej, kreatywności, praktycznego doświadczenia i pragmatyzmu biznesowego zgromadzonego w ciągu 25 lat doświadczenia Kancelarii. Świadczą o tym również liczne nagrody  i wyróżnienia dla Kancelarii oraz poszczególnych prawników w prestiżowych rankingach, takich jak Chambers Global, Chambers Europe, czy wyróżnienie w CEE M&A Awards, w kategorii Poland Law Firm.

Ten rocznik ma na celu przedstawienie i przegląd projektów realizowanych w 2017 roku, nie tylko z naszej perspektywy, ale również z perspektywy naszych klientów. Prezentowany rocznik zawiera również prognozy i podsumowania naszych ekspertów z dziedziny podatków, prawa konkurencji, bankowości i finansów a także arbitrażu.                

Przy tej okazji chcemy podziękować naszym Klientom, za zaufanie i możliwość pracy przy tych projektach. Mamy nadzieję, że 2018 rok będzie jeszcze lepszy dla rynku fuzji i przejęć.

Życzymy przyjemnej lektury!

Pobierz PDF