Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejny Rocznik M&A Kancelarii GESSEL zawierający krótkie podsumowanie naszej aktywności z ubiegłego roku, który był dla nas bardzo pracowity i pełen sukcesów.

Efektem ciężkiej pracy całego zespołu fuzji i przejęć jest blisko 30 transakcji. Wzrost liczby zrealizowanych transakcji (z 20 w 2017 roku) jest rezultatem połączenia naszej wiedzy prawnej, praktycznego doświadczenia, kreatywności, zaangażowania i pragmatyzmu biznesowego zgromadzonego w ciągu 25 lat doświadczenia Kancelarii.

Rocznik stanowi przegląd projektów zrealizowanych w 2018 roku. Uzupełnieniem opisów transakcji są opinie naszych klientów, a także prognozy i podsumowania naszych ekspertów, z dziedziny arbitrażu, bankowości i finansów, rynków kapitałowych, prawa konkurencji oraz podatków.

Korzystając z okazji chcemy podziękować naszym Klientom za zaufanie i możliwość obsługi prawnej tak wielu różnorodnych projektów. 

Spieszymy również z informacją, że już intensywnie „pracujemy nad materiałem” do Rocznika M&A 2019, o czym na bieżąco informujemy na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Życzymy przyjemnej lektury i zapraszamy do współpracy!