Rocznik M&A 2018 Kancelarii GESSEL – Zapraszamy do lektury

22.02.2019 Aktualności

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejny Rocznik M&A Kancelarii GESSEL zawierający krótkie podsumowanie naszej aktywności z ubiegłego roku, który był dla nas bardzo pracowity i pełen sukcesów.

Efektem ciężkiej pracy całego zespołu fuzji i przejęć jest blisko 30 transakcji. Wzrost liczby zrealizowanych transakcji (z 20 w 2017 roku) jest rezultatem połączenia naszej wiedzy prawnej, praktycznego doświadczenia, kreatywności, zaangażowania i pragmatyzmu biznesowego zgromadzonego w ciągu 25 lat doświadczenia Kancelarii.

Rocznik stanowi przegląd projektów zrealizowanych w 2018 roku. Uzupełnieniem opisów transakcji są opinie naszych klientów, a także prognozy i podsumowania naszych ekspertów, z dziedziny arbitrażu, bankowości i finansów, rynków kapitałowych, prawa konkurencji oraz podatków.

Korzystając z okazji chcemy podziękować naszym Klientom za zaufanie i możliwość obsługi prawnej tak wielu różnorodnych projektów. 

Spieszymy również z informacją, że już intensywnie „pracujemy nad materiałem” do Rocznika M&A 2019, o czym na bieżąco informujemy na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Życzymy przyjemnej lektury i zapraszamy do współpracy!

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!