Rocznik M&A 2018 Kancelarii GESSEL – Zapraszamy do lektury

22.02.2019 Aktualności

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejny Rocznik M&A Kancelarii GESSEL zawierający krótkie podsumowanie naszej aktywności z ubiegłego roku, który był dla nas bardzo pracowity i pełen sukcesów.

Efektem ciężkiej pracy całego zespołu fuzji i przejęć jest blisko 30 transakcji. Wzrost liczby zrealizowanych transakcji (z 20 w 2017 roku) jest rezultatem połączenia naszej wiedzy prawnej, praktycznego doświadczenia, kreatywności, zaangażowania i pragmatyzmu biznesowego zgromadzonego w ciągu 25 lat doświadczenia Kancelarii.

Rocznik stanowi przegląd projektów zrealizowanych w 2018 roku. Uzupełnieniem opisów transakcji są opinie naszych klientów, a także prognozy i podsumowania naszych ekspertów, z dziedziny arbitrażu, bankowości i finansów, rynków kapitałowych, prawa konkurencji oraz podatków.

Korzystając z okazji chcemy podziękować naszym Klientom za zaufanie i możliwość obsługi prawnej tak wielu różnorodnych projektów. 

Spieszymy również z informacją, że już intensywnie „pracujemy nad materiałem” do Rocznika M&A 2019, o czym na bieżąco informujemy na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Życzymy przyjemnej lektury i zapraszamy do współpracy!

pobierz poradnik

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys