Rocznik M&A 2019, czyli przewodnik po transakcjach, w których doradzała Kancelaria GESSEL

04.05.2020 Aktualności

Koronawirus w ostatnim czasie opanował praktycznie każdą strefę naszego życia i biznesu. W Kancelarii GESSEL stale i niezakłócenie działamy pomagając naszym Klientom w tych dziwnych  czasach, na bieżąco śledząc i komentując nowe rozwiązania i problemy prawne (więcej TUTAJ), a także – co szczególnie cieszy – przeprowadzając zaplanowane wcześniej negocjacje, signingi i closingi transakcji M&A (pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ). 

Obecnie możemy obserwować proces powolnego odmrażania polskiej gospodarki – mamy nadzieję, że jest to początek „powrotu do normalności”. Zdecydowaliśmy, że to odpowiedni moment żeby zaprezentować Państwu Rocznik transakcyjny Kancelarii GESSEL, który jest syntetycznym podsumowaniem naszej aktywności w ubiegłym roku – roku, który był dla nas bardzo pracowity, ale również niezwykle udany! Świadczy o tym nie tylko liczba i wartość transakcji, w których mieliśmy przyjemność doradzać, ale także liczne nagrody i wyróżnienia dla Kancelarii oraz poszczególnych prawników w prestiżowych rankingach, takich jak Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, IFLR1000 czy rankingu dziennika Rzeczpospolita.

Rocznik stanowi przegląd projektów zrealizowanych w 2019 roku – przedstawiamy je nie tylko z naszej perspektywy, ale również z perspektywy naszych klientów. Efektem wytężonej pracy naszego zespołu fuzji i przejęć jest blisko 30 transakcji – udało nam się utrzymać wynik z ubiegłego roku pod względem liczby przeprowadzonych transakcji (w 2018 roku   doprowadziliśmy do zamknięcia 28 transakcji, a w 2019 – 29) oraz znacząco powiększyć wartość zakończonych projektów (łączna wartość ubiegłorocznych transakcji przekracza 2 mld PLN, przy 1,2 mld PLN w 2018 roku)!

Tak duża liczba przeprowadzonych transakcji jest rezultatem połączenia naszej wiedzy prawnej, kreatywności, praktycznego doświadczenia i pragmatyzmu biznesowego zgromadzonego w ciągu 27 lat istnienia Kancelarii.

Przy tej okazji chcemy podziękować naszym Klientom, za zaufanie i możliwość pracy przy tak wielu różnorodnych projektach.

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie sytuacja gospodarcza w kraju „wróci na właściwe tory”, a już za rok będziemy mogli zaprezentować Państwu podsumowanie kolejnego, owocnego w transakcje roku. Patrzymy z nadzieją w przyszłość i już pracujemy nad „materiałem” do przyszłorocznego rocznika – zachęcamy do śledzenia naszych działań na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych!

Życzymy przyjemnej lektury i zapraszamy do współpracy!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!