Seminarium Malta Business 2014 w kancelarii GESSEL

18.09.2014 Aktualności

Seminarium Malta Business 2014, wspólnie zorganizowane przez Kancelarię GESSEL, Ambasadę Malty, Kancelarię Francis J. Vassallo & Associates oraz firmę Alter Domus z Malty, odbyło się dniu 10 września br. w siedzibie kancelarii GESSEL.

Celem Seminarium Malta Business 2014 było zaprezentowanie możliwości inwestycyjnych na Malcie, która jako jedna z najbardziej stabilnych gospodarek w Unii Europejskiej, w ostatnim czasie stała się ważnym międzynarodowym centrum biznesu w rejonie Morza Śródziemnego. Podczas Seminarium poruszone zostały kwestie systemów korporacyjnych, funduszy inwestycyjnych, funduszy powierniczych i fundacji prywatnych oraz zaprezentowano różne formy optymalizacji podatkowej dla polskich przedsiębiorców, zarówno korporacyjnych jak i indywidualnych. Seminarium Malta Business 2014 było doskonałą okazją do spotkania uczestników z przedstawicielem rządu Malty, a także ze znanymi i doświadczonymi polskimi i maltańskich ekspertami z zakresu prawa gospodarczego i podatków.

Prelegentami podczas seminarium byli: Jego Ekscelencja Pierre Clive Agius, Ambassador Malty w Polsce, dr Janusz Fiszer, wspólnik Kancelarii GESSEL, Pan Francis J. Vassallo, prezes i dyrektor zarządzający kancelarią Francis J. Vassallo & Associates Ltd., dr Kurt Risiott, adwokat w kancelarii Francis J. Vassallo & Associates Ltd. oraz Pan Michael Ellul, dyrektor w maltańskim oddziale międzynarodowej firmy Alter Domus, świadczącej usługi korporacyjne i doradcze.

Seminarium Malta Business 2014 było pierwszym wydarzeniem z całego cyklu planowanych spotkań podatkowych organizowanych w kancelarii GESSEL. Kolejne seminaria podatkowe, dotyczące Luksemburga, Holandii oraz Cypru planowane jest na listopad i grudzień br.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!