Miło nam poinformować, że odbył się "wieczorek autorski" z okazji premiery komentarza do Prawa przedsiębiorców. Na wstępie Marcin Macieszczak, wspólnik zarządzający Kancelarii GESSEL podziękował wszystkim zaangażowanym w proces powstania książki. Mieliśmy również niecodzienną okazję by posłuchać o kulisach powstawania dzieła - autorzy opowiadali o swojej pracy nad tworzeniem i edycją tekstów. Podczas spotkania autorzy złożyli swoje podpisy w kilku egzemplarzach publikacji. 

"Prawo Przedsiębiorców. Komentarz" ukazał się nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer Polska. Autorami Komentarza są prawnicy Kancelarii GESSEL: Aldona Pietrzak, Bernadeta Kasztelan-ŚwietlikMichał BoryczkaAdam KraszewskiKarolina KrzalMagdalena SzeplikPiotr TraczPaweł Kwiatkowski, Artur Kruszewski (w GESSEL do III 2019) oraz członkowie zespołu Moore Stephens Central Audit: Marek Korzeniewski oraz Michał Stępniak. Publikacja adresowana jest do adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych, ale także do pracowników administracji rządowej i samorządowej, przedsiębiorców i studentów. (Więcej informacji na temat publikacji: https://www.profinfo.pl/sklep/prawo-przedsiebiorcow-komentarz-przedsprzedaz,107855.html)

Jest to kolejny komentarz napisany przez prawników Kancelarii GESSEL - w ubiegłym roku ukazał się Komentarz do Kodeksu spółek handlowych (więcej o komentarzu: https://gessel.pl/news/kodeks-spolek-handlowych-laczenie-podzial-i-przeksztalcanie-spolek-komentarz/). Mamy nadzieję, że to dopiero początek :) 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji ze spotkania: