TYGRYSICE BIZNESU – nowy projekt kancelarii GESSEL

05.05.2016 Aktualności

13-14 maja na Torwarze odbędzie się VIII Kongres Kobiet. „Równość, aktywność, demokracja” tohasła tegorocznego wydarzenia. „Aktywność” to również jedna z dewiz Kancelarii GESSEL, zależy nam na aktywnym promowaniu i wspieraniu przedsiębiorczych postaw – dlatego stworzyłyśmy projekt TYGRYSICE BIZNESU – PRZEDSIĘBIORCZE KOBIETY DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET.

Nasz projekt rozpoczynamy cyklem indywidualnych spotkań w trakcie Kongresu Kobiet, na które w roli doradców zaprosiłyśmy wyróżniające się kobiety biznesu, z którymi na co dzień współpracujemy – działające w ramach funduszy dokonujących inwestycji w spółki, w bankach, stowarzyszeniach inwestorów.

Indywidualne spotkania adresowane są do osób, które mają pomysł na biznes i planują postawić pierwszy krok na drodze do własnej firmy lub kobiet, które prowadzą już swój biznes i chciałyby zasięgnąć porady lub omówić swoje pomysły z doświadczonymi osobami. Razem dokonamy analizy mocnych i słabszych aspektów przedsięwzięcia i przekażemy cenne wskazówki.

Jeżeli masz pomysł na biznes i chcesz omówić go z gronem doświadczonych ekspertów – nasz projekt jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!!!

Co zrobić, aby wziąć udział w spotkaniu?

  • przyślij na adres: tygrysicebiznesu@gessel.pl swoje dane – imię, nazwisko, email, telefon
  • przygotuj krótki opis planowanego przedsięwzięcia,
  • kancelaria GESSEL skontaktuje się z Tobą w sprawie umówienia terminu w trakcie Kongresu Kobiet w dniu 13 maja 2016 r. (informację o dokładnej godzinie spotkania otrzymasz mailem).

Więcej o Kongresie:

https://www.kongreskobiet.pl/pl-PL/news/show/zarejestruj_sie_na_viii_kongres_kobiet

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!