TYGRYSICE BIZNESU – nowy projekt kancelarii GESSEL

05.05.2016 Aktualności

13-14 maja na Torwarze odbędzie się VIII Kongres Kobiet. „Równość, aktywność, demokracja” tohasła tegorocznego wydarzenia. „Aktywność” to również jedna z dewiz Kancelarii GESSEL, zależy nam na aktywnym promowaniu i wspieraniu przedsiębiorczych postaw – dlatego stworzyłyśmy projekt TYGRYSICE BIZNESU – PRZEDSIĘBIORCZE KOBIETY DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET.

Nasz projekt rozpoczynamy cyklem indywidualnych spotkań w trakcie Kongresu Kobiet, na które w roli doradców zaprosiłyśmy wyróżniające się kobiety biznesu, z którymi na co dzień współpracujemy – działające w ramach funduszy dokonujących inwestycji w spółki, w bankach, stowarzyszeniach inwestorów.

Indywidualne spotkania adresowane są do osób, które mają pomysł na biznes i planują postawić pierwszy krok na drodze do własnej firmy lub kobiet, które prowadzą już swój biznes i chciałyby zasięgnąć porady lub omówić swoje pomysły z doświadczonymi osobami. Razem dokonamy analizy mocnych i słabszych aspektów przedsięwzięcia i przekażemy cenne wskazówki.

Jeżeli masz pomysł na biznes i chcesz omówić go z gronem doświadczonych ekspertów – nasz projekt jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!!!

Co zrobić, aby wziąć udział w spotkaniu?

  • przyślij na adres: tygrysicebiznesu@gessel.pl swoje dane – imię, nazwisko, email, telefon
  • przygotuj krótki opis planowanego przedsięwzięcia,
  • kancelaria GESSEL skontaktuje się z Tobą w sprawie umówienia terminu w trakcie Kongresu Kobiet w dniu 13 maja 2016 r. (informację o dokładnej godzinie spotkania otrzymasz mailem).

Więcej o Kongresie:

https://www.kongreskobiet.pl/pl-PL/news/show/zarejestruj_sie_na_viii_kongres_kobiet

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

20.06.2024

Ochrona sygnalistów – przewodnik dla firm

Prezydent podpisał ustawę o ochronie sygnalistów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem dla firm, który ułatwi przedsiębiorcom dostosowanie się d...

Aktualności
Ochrona sygnalistów – przewodnik dla firm

20.06.2024

Jesteśmy partnerem Konferencji „2nd US-CEE Connection Weekend: US and EU Perspectives on ESG: Towards a Sustainable World or a Dangerous Utopia?”

W ramach wydarzenia, nasi eksperci Barbara Tomczyk oraz Piotr Paprota, z zespołu arbitrażu oraz GESSEL for Climate - poprowadzą 28 czerwca warsztaty "ESG Disputes and Ar...

Aktualności
Jesteśmy partnerem Konferencji „2nd US-CEE Connection Weekend: US and EU Perspectives on ESG: Towards a Sustainable World or a Dangerous Utopia?”
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys