TYGRYSICE BIZNESU – nowy projekt kancelarii GESSEL

05.05.2016 Aktualności

13-14 maja na Torwarze odbędzie się VIII Kongres Kobiet. „Równość, aktywność, demokracja” tohasła tegorocznego wydarzenia. „Aktywność” to również jedna z dewiz Kancelarii GESSEL, zależy nam na aktywnym promowaniu i wspieraniu przedsiębiorczych postaw – dlatego stworzyłyśmy projekt TYGRYSICE BIZNESU – PRZEDSIĘBIORCZE KOBIETY DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET.

Nasz projekt rozpoczynamy cyklem indywidualnych spotkań w trakcie Kongresu Kobiet, na które w roli doradców zaprosiłyśmy wyróżniające się kobiety biznesu, z którymi na co dzień współpracujemy – działające w ramach funduszy dokonujących inwestycji w spółki, w bankach, stowarzyszeniach inwestorów.

Indywidualne spotkania adresowane są do osób, które mają pomysł na biznes i planują postawić pierwszy krok na drodze do własnej firmy lub kobiet, które prowadzą już swój biznes i chciałyby zasięgnąć porady lub omówić swoje pomysły z doświadczonymi osobami. Razem dokonamy analizy mocnych i słabszych aspektów przedsięwzięcia i przekażemy cenne wskazówki.

Jeżeli masz pomysł na biznes i chcesz omówić go z gronem doświadczonych ekspertów – nasz projekt jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!!!

Co zrobić, aby wziąć udział w spotkaniu?

  • przyślij na adres: tygrysicebiznesu@gessel.pl swoje dane – imię, nazwisko, email, telefon
  • przygotuj krótki opis planowanego przedsięwzięcia,
  • kancelaria GESSEL skontaktuje się z Tobą w sprawie umówienia terminu w trakcie Kongresu Kobiet w dniu 13 maja 2016 r. (informację o dokładnej godzinie spotkania otrzymasz mailem).

Więcej o Kongresie:

https://www.kongreskobiet.pl/pl-PL/news/show/zarejestruj_sie_na_viii_kongres_kobiet

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!