TYGRYSICE BIZNESU – nowy projekt kancelarii GESSEL

05.05.2016 Aktualności

13-14 maja na Torwarze odbędzie się VIII Kongres Kobiet. „Równość, aktywność, demokracja” tohasła tegorocznego wydarzenia. „Aktywność” to również jedna z dewiz Kancelarii GESSEL, zależy nam na aktywnym promowaniu i wspieraniu przedsiębiorczych postaw – dlatego stworzyłyśmy projekt TYGRYSICE BIZNESU – PRZEDSIĘBIORCZE KOBIETY DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET.

Nasz projekt rozpoczynamy cyklem indywidualnych spotkań w trakcie Kongresu Kobiet, na które w roli doradców zaprosiłyśmy wyróżniające się kobiety biznesu, z którymi na co dzień współpracujemy – działające w ramach funduszy dokonujących inwestycji w spółki, w bankach, stowarzyszeniach inwestorów.

Indywidualne spotkania adresowane są do osób, które mają pomysł na biznes i planują postawić pierwszy krok na drodze do własnej firmy lub kobiet, które prowadzą już swój biznes i chciałyby zasięgnąć porady lub omówić swoje pomysły z doświadczonymi osobami. Razem dokonamy analizy mocnych i słabszych aspektów przedsięwzięcia i przekażemy cenne wskazówki.

Jeżeli masz pomysł na biznes i chcesz omówić go z gronem doświadczonych ekspertów – nasz projekt jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!!!

Co zrobić, aby wziąć udział w spotkaniu?

  • przyślij na adres: tygrysicebiznesu@gessel.pl swoje dane – imię, nazwisko, email, telefon
  • przygotuj krótki opis planowanego przedsięwzięcia,
  • kancelaria GESSEL skontaktuje się z Tobą w sprawie umówienia terminu w trakcie Kongresu Kobiet w dniu 13 maja 2016 r. (informację o dokładnej godzinie spotkania otrzymasz mailem).

Więcej o Kongresie:

https://www.kongreskobiet.pl/pl-PL/news/show/zarejestruj_sie_na_viii_kongres_kobiet

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!