Uzyskaliśmy dla naszego Klienta zgodę UOKiK na dokonanie koncentracji

07.08.2020 Aktualności

22 lipca prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na dokonanie koncentracji, polegającej na nabyciu przez naszego Klienta Anwim S.A. (operatora sieci stacji paliw MOYA) części mienia w postaci stacji paliwowych sieci eMILA, należących do BM REFLEX sp. z o.o. sp.k.

Doradztwo Kancelarii GESSEL obejmowało przygotowanie zgłoszenia zamiaru koncentracji oraz reprezentowanie klienta w toku postepowania przed Prezesem UOKiK. Nad pracami związanymi z projektem pracowały Bernadetę Kasztelan-Świetlik, wspólnik, radca prawny, oraz Karolina Krzal-Kwiatkowska, starszy prawnik, adwokat.

Anwim S.A. jest jedną ze spółek portfelowych funduszu Enterprise Investors i prowadzi sieć ponad 250 stacji paliw pod marką Moya. Stacje te oferują one pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA, sklep, aż po myjnie i ofertę kierowaną do klientów biznesowych.

Kancelaria GESSEL doradzała także Enterprise Investors przy inwestycji w Anwim S.A. w 2018 r. (więcej informacji: TUTAJ

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!