Uzyskaliśmy dla naszego Klienta zgodę UOKiK na dokonanie koncentracji

07.08.2020 Aktualności

22 lipca prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na dokonanie koncentracji, polegającej na nabyciu przez naszego Klienta Anwim S.A. (operatora sieci stacji paliw MOYA) części mienia w postaci stacji paliwowych sieci eMILA, należących do BM REFLEX sp. z o.o. sp.k.

Doradztwo Kancelarii GESSEL obejmowało przygotowanie zgłoszenia zamiaru koncentracji oraz reprezentowanie klienta w toku postepowania przed Prezesem UOKiK. Nad pracami związanymi z projektem pracowały Bernadetę Kasztelan-Świetlik, wspólnik, radca prawny, oraz Karolina Krzal-Kwiatkowska, starszy prawnik, adwokat.

Anwim S.A. jest jedną ze spółek portfelowych funduszu Enterprise Investors i prowadzi sieć ponad 250 stacji paliw pod marką Moya. Stacje te oferują one pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA, sklep, aż po myjnie i ofertę kierowaną do klientów biznesowych.

Kancelaria GESSEL doradzała także Enterprise Investors przy inwestycji w Anwim S.A. w 2018 r. (więcej informacji: TUTAJ

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!