Wesołych Świąt

21.12.2018 Aktualności

 

Spokojnych i radosnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz sukcesów i pomyślności
w Nowym Roku!

 

 

Kartkę zaprojektował Krzysztof Mężyk, który współpracuje z Fundacją GESSEL dla Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki.

Krzysztof Mężyk urodził się w 1984 roku w Krakowie, gdzie nadal mieszka i pracuje. W 2009 ukończył ASP w Krakowie na wydziale malarstwa w pracowni prof. Leszka Misiaka. Artysta wizualny, malarz; tworzy obrazy o zwartej przemyślanej strukturze i kompozycji. Używano wobec jego twórczości określeń: Nowa Plastyka, abstrakcja liryczna. Charakteryzuje go niezależny indywidualny styl. Jest Laureatem pierwszej nagrody ogólnopolskiego konkursu „Wnętrze” (2011) Fundacji Rozwoju Sztuki Zielona Marchewka.
W 2012 roku Kancelaria GESSEL wraz z Fundacją Zielona Marchewka zorganizowały wystawę obrazów artysty. Autor kilkunastu wystaw indywidualnych oraz uczestnik licznych wystaw zbiorowych.

Fundacja GESSEL dla Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki została powołana przez Kancelarię GESSEL i Zachętę w celu upowszechniania sztuki współczesnej.

 
 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!