Wyjątkowe spotkanie cudownych kobiet, przyjaciółek Kancelarii GESSEL w Zachęcie

05.03.2019 Aktualności

Zbliżający się Dzień Kobiet zainspirował nas do zorganizowania spotkania dla przyjaciółek i Klientek Kancelarii GESSEL. Wczoraj, w ciepłej, inspirującej i twórczej atmosferze spędziłyśmy wspólnie wieczór w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki.

Nasze spotkanie rozpoczęłyśmy od zwiedzania wystawy Liliany Porter „Sytuacje”. To pierwsza w Polsce tak obszerna prezentacja twórczości wybitnej artystki, urodzonej w 1941 roku w Argentynie, a od 1964 roku mieszkającej i pracującej w Nowym Jorku.

Artystka włącza do swojej praktyki artystycznej stare zabawki, kiczowate figurki, pamiątki, czy przedmioty codziennego użytku znajdowane na targach staroci czy w sklepach z antykami. Stały się one głównymi bohaterami jej instalacji, modelami portretowanymi z pomocą aparatu fotograficznego, aktorami utrwalanych na taśmie filmowej historii. Artystka tworzy także rysunki, kolaże, maluje. Po przestrzeni ekspozycji oprowadziła nas kurator Magda Kardasz.

Po obejrzeniu wystawy czekała na nas kolacja przygotowana w wyjątkowej przestrzeni, holu Zachęty, gdzie miałyśmy okazję poznać się bliżej, wymienić wrażenia i odczucia po wystawie i po prostu spędzić miło czas, w gronie wyjątkowych kobiet.

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu.

  

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!