Wyjątkowe spotkanie cudownych kobiet, przyjaciółek Kancelarii GESSEL w Zachęcie

05.03.2019 Aktualności

Zbliżający się Dzień Kobiet zainspirował nas do zorganizowania spotkania dla przyjaciółek i Klientek Kancelarii GESSEL. Wczoraj, w ciepłej, inspirującej i twórczej atmosferze spędziłyśmy wspólnie wieczór w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki.

Nasze spotkanie rozpoczęłyśmy od zwiedzania wystawy Liliany Porter „Sytuacje”. To pierwsza w Polsce tak obszerna prezentacja twórczości wybitnej artystki, urodzonej w 1941 roku w Argentynie, a od 1964 roku mieszkającej i pracującej w Nowym Jorku.

Artystka włącza do swojej praktyki artystycznej stare zabawki, kiczowate figurki, pamiątki, czy przedmioty codziennego użytku znajdowane na targach staroci czy w sklepach z antykami. Stały się one głównymi bohaterami jej instalacji, modelami portretowanymi z pomocą aparatu fotograficznego, aktorami utrwalanych na taśmie filmowej historii. Artystka tworzy także rysunki, kolaże, maluje. Po przestrzeni ekspozycji oprowadziła nas kurator Magda Kardasz.

Po obejrzeniu wystawy czekała na nas kolacja przygotowana w wyjątkowej przestrzeni, holu Zachęty, gdzie miałyśmy okazję poznać się bliżej, wymienić wrażenia i odczucia po wystawie i po prostu spędzić miło czas, w gronie wyjątkowych kobiet.

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu.

  

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!