Zapraszamy na praktyki letnie w Kancelarii GESSEL

12.04.2018 Aktualności

Drodzy Studenci kierunków prawniczych,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na miesięczne płatne praktyki letnie w Kancelarii GESSEL.

Podczas praktyk zyskacie możliwość zdobycia nowych praktycznych doświadczeń i nabycia lub rozwinięcia specjalistycznych umiejętności. Będzie to także doskonała okazja do skonfrontowania wiedzy teoretycznej pozyskanej w czasie studiów z praktyką wykonywania zawodów prawniczych. Praktyki odbywają się pod okiem opiekuna merytorycznego, który czuwa nad rozwojem zawodowym praktykantów, organizując przydział zadań stosownie do zainteresowań i umiejętności i na bieżąco ewaluując postęp praktykantów.

Kandydat idealny:

  • kończy IV rok studiów prawniczych, w tym kurs prawa handlowego;
  • dobrze zna prawo handlowe, prawo cywilne oraz postępowanie cywilne;
  • bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie (wymagana znajomość Legal English);
  • jest dyspozycyjny co najmniej przez 4 dni w tygodniu;
  • potrafi efektywnie i z zaangażowaniem pracować w zespole.

Proces rekrutacji:

Proces rekrutacji przebiega w dwóch etapach.

W pierwszej kolejności zaprosimy Państwa do naszego biura na pisemny sprawdzian wiedzy prawniczej i znajomości języka angielskiego. Następnie osoby, których prace zostaną ocenione najwyżej, zostaną zaproszone na indywidualne spotkania kwalifikacyjne.

Termin testu: 23 maja 2018 (środa), godzina 18:00

Sienna 39 (XV piętro), 00-121 Warszawa

Dokumenty aplikacyjne prosimy nadsyłać na adres: praktyki@gessel.pl

w terminie do 16 maja 2018 roku.

Prosimy o wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez „GESSEL, KOZIOROWSKI Spółka komandytowa” z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Sienna 39, 00-121 Warszawa) zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne.”

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

20.06.2024

Ochrona sygnalistów – przewodnik dla firm

Prezydent podpisał ustawę o ochronie sygnalistów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem dla firm, który ułatwi przedsiębiorcom dostosowanie się d...

Aktualności
Ochrona sygnalistów – przewodnik dla firm

20.06.2024

Jesteśmy partnerem Konferencji „2nd US-CEE Connection Weekend: US and EU Perspectives on ESG: Towards a Sustainable World or a Dangerous Utopia?”

W ramach wydarzenia, nasi eksperci Barbara Tomczyk oraz Piotr Paprota, z zespołu arbitrażu oraz GESSEL for Climate - poprowadzą 28 czerwca warsztaty "ESG Disputes and Ar...

Aktualności
Jesteśmy partnerem Konferencji „2nd US-CEE Connection Weekend: US and EU Perspectives on ESG: Towards a Sustainable World or a Dangerous Utopia?”
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys