dr Natalia Niklińska

Associate

Procesy sądowe | Spory finansowe


Specjalizuje się w postępowaniach sądowych, w szczególności prowadzonych na rzecz różnego rodzaju podmiotów z rynku finansowego.


19. Natalia Niklinska 772x1158

Języki: pl en de

BIO

Natalia dołączyła do zespołu w 2020 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich renomowanych kancelariach prawnych, zajmując się obsługą prawną oraz doradztwem prawnym w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego i karnego. Jako laureatka I edycji konkursu Podatkowi Liderzy organizowanego przez Ministra Rozwoju i Finansów odbyła staż w Ministerstwie Finansów.

Natalia jest również współautorką interdyscyplinarnych publikacji i monografii z zakresu prawa i ekonomii publikowanych zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

tygrys swiecacy

Wykształcenie i osiągnięcia

tygrys swiecacy
  • Studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie (2018)
  • Szkoła Prawa Brytyjskiego organizowana przez Uniwersytet Warszawski we współpracy z Uniwersytetem w Cambridge (The Centre for the Study of English and European Law – British Law Centre)
  • Doktor nauk prawnych – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, rozprawa doktorska „Odpowiedzialność banku za pośrednictwo w dystrybucji propozycji nabycia usług z zakresu bankowości inwestycyjnej w obszarze privatebanking” (2019)

Publikacje naukowe