Kancelaria GESSEL doradcą założycieli spółki Yamly w postępowaniu przed Prezesem UOKiK

12.01.2021 Aktualności

7 stycznia Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na dokonanie koncentracji, polegającej na utworzeniu przez fundusz Black Forest, Dariusza Gałęzewskiego i Dominika Dolińskiego wspólnego przedsiębiorcy pod firmą Yamly sp. z o.o.

Spółka Yamly sp. z o.o. będzie zajmować się produkcją oraz dystrybucją żywności na bazie roślinnej – gotowych dań wegańskich i wegetariańskich (zup, burgerów, nuggetsów oraz dań gotowych wieloskładnikowych), które mają być zdrową alternatywa dla produktów na bazie mięsa.

Doradztwo Kancelarii GESSEL obejmowało przygotowanie zgłoszenia zamiaru koncentracji oraz reprezentowanie klienta w toku postepowania przed Prezesem UOKiK. Nad projektem pracowały Bernadeta Kasztelan-Świetlik, partner, radca prawny, oraz Karolina Krzal-Kwiatkowska, starszy prawnik, adwokat.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!