Kancelaria GESSEL doradzała właścicielowi platformy Dietly.pl w transakcji z Żabka Polska Sp. z o.o.

01.06.2021 Aktualności

Prawnicy Kancelarii GESSEL świadczyli usługi kompleksowego doradztwa prawnego na rzecz właściciela platformy Dietly.pl, spółki MasterLife Solutions Sp. z o.o., w transakcji z Żabka Polska Sp. z o.o. W wyniku transakcji Dietly.pl dołącza do Grupy Żabka. 

Projekt współprowadzili Michał Bochowicz, partner, oraz Krzysztof Jasiński, managing associate, z udziałem Weroniki Zdeb, starszego prawnika, Agnieszki Nowackiej, starszego prawnika, Magdaleny Mirkowskiej, prawnika oraz Edyty Mastalerek, prawnika.  

Dietly.pl to największa i najszybciej rozwijająca się platforma e-commerce działająca w formule „marketplace” w obszarze rozwiązań dietetycznych. Oferta platformy obejmuje ponad 400 marek działających na polskim rynku cateringu dietetycznego.  

Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 7200 placówek prowadzonych przez blisko 6000 franczyzobiorców pod marką Żabka. 

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!