Doradztwo Kancelarii GESSEL obejmowało wsparcie Sunfish Partners na etapie prawnego i podatkowego strukturyzowania funduszu w świetle wymagań Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach programu PFR Starter.  

Sunfish Partners doradzał zespół składający się z Marcina Macieszczaka, wspólnika zarządzającego, radcy prawnego, Michała Bochowicza, adwokata, managing associate, Inardy Bielińskiej, radcy prawnego oraz Weroniki Zdeb, aplikantki adwokackiej.

Sunfish Partners to fundusz venture capital z Berlina, który jako jeden z nielicznych niemieckich funduszy aktywnie operuje na polskim rynku start-upowym. Sunfish Partners właśnie ogłosił zamknięcie wczesnego etapu tworzenia funduszu w ramach programu PFR Starter. Partnerzy Sunfish chętnie inwestuje w założycieli start-upów z dużym doświadczeniem w dziedzinie nauk o danych lub inżynierii, którzy wykorzystują nowe technologie, aby inaczej spojrzeć na istniejące branże lub pomóc w budowaniu branż przyszłości. Sunfish Partners udało się przyciągnąć wielu polskich i międzynarodowych przedsiębiorców oraz inwestorów jako partnerów w funduszu. Ponadto Sunfish Partners będzie jednym z największych dotychczasowych funduszy w ramach programu PFR Starter.