Diamenty Forbesa 2024

06.02.2024 Aktualności

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL!

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę.

Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu szczególnie w obecnych, skomplikowanych czasach.

Pracując dla magazynu Forbes Polska, wywiadownia Dun & Bradstreet Poland zebrała dane firm, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego za okres 2022–2018 i przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy firmom, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają kontrahentom z płatnościami. Dodatkowo firmy musiały wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Analitycy Dun & Bradstreet Poland wycenili przedsiębiorstwa, stosując znaną i cenioną metodę szwajcarską, łączącą metodę majątkową i dochodową.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

18.12.2023

Od 10 lat bierzemy udział w inicjatywie Szlachetna Paczka!

W tym roku ponownie wzięliśmy udział w inicjatywie Szlachetna Paczka, ponieważ wierzymy, że warto pomagać! To dla nas ważna tradycja, trwająca już od 10 lat, jednoczą...

Aktualności
Od 10 lat bierzemy udział w inicjatywie Szlachetna Paczka!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!