BIO

Uladzimir jest absolwentem prawa oraz politologii Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego, absolwentem studiów podyplomowych z prawa gospodarczego i handlowego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Pracuje w sferze doradztwa prawnego dla biznesu prawie 15 lat. Specjalizuję się w rozwiązywaniu sporów sądowych, w tym na co dzień zajmuje się sprawami frankowymi. Zaczynał swoją karierę zawodową w Mińsku (Białoruś). Pracował w różnych kancelariach prawniczych, wykonywał uprawnienia syndyka. Prowadził działalność adwokacką na Białorusi w 2016-2022 latach. Przeważnie zajmował się sprawami z prawa kontraktowego, w tym międzynarodowego, prawa IT, prawa korporacyjnego,  gospodarczego prawa karnego i administracyjnego, prawa upadłościowego, prawa celnego. Był partnerem w kancelarii adwokackiej na Białorusi.

Uladzimir jest doktorem nauk prawnych (Białoruś). Z radością dzieli się swoją wiedzą, biorąc udział w rożnych konferencjach, seminariach i warsztatach.

Uladzimir jest fanem piłki nożnej. Cięgle uczestniczy ze swoją drużyną w turniejach amatorskich.

Jego bogate doświadczenie życiowe i zawodowe pomaga zwyciężyć klientom.

 

tygrys swiecacy

Wykształcenie i osiągnięcia

tygrys swiecacy
  • Absolwent prawa oraz politologii Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego, absolwent studiów podyplomowych z prawa gospodarczego i handlowego na Uniwersytecie Wrocławskim.