31 stycznia w Kancelarii GESSEL odbyło się śniadanie poświęcone mechanizmowi split payment

31.01.2020 Aktualności

31 stycznia br., w Kancelarii GESSEL odbyło się szkolenie poświęcone zmianom podatkowym, a w szczególności mechanizmowi split payment. Szkolenie było skierowane przede wszystkim do członków Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

Część merytoryczną spotkania poprowadzili: Katarzyna Lisowska, radca prawny, starszy prawnik w Kancelarii GESSEL oraz  Marek Korzeniewski, radca prawny, head of tax department w TPA Group.  

Spotkanie składało się z trzech paneli – pierwszy z nich omawiał najbardziej ogólne kwestie dotyczące mechanizmu split payment, natomiast drugi dotykał praktycznych zagadnień dotyczących stosowania tego mechanizmu. W trzecim panelu omówiona została kwestia ulgi na złe długi w podatkach dochodowych.

Poniżej krótka fotorelacja ze spotkania:

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!