GESSEL promuje standardy w Private Equity

17.10.2007 Aktualności

Kancelaria GESSEL została członkiem EVCA (European Private Equity & Venture Capital Association). Jest to największe i najważniejsze europejskie stowarzyszenie skupiające fundusze Private Equity, doradców i inwestorów,mające na celu promocję i współpracę wszystkich organizacji aktywnych w tym obszarze gospodarki w Europie. 

W ramach swojej działalności stowarzyszenie EVCA wydaje publikacje, prowadzi szkolenia, organizuje warsztaty i dba o profesjonalny rozwój swoich członków. Zbiera informacje na temat pozyskiwania kapitału i jego inwestowania oraz opracowuje wskaźniki pomocne w ocenie tego sektora gospodarki. 

Kancelaria GESSEL świadczy usługi prawne na rzecz funduszy inwestycyjnych typu venture capital. Od chwili ich utworzenia do chwili obecnej Kancelaria pracuje na rzecz wszystkich funduszy zarządzanych przez Enterprise Investors, które swój kapitał początkowy otrzymały z Polsko-Amerykańskiego Funduszu Przedsiębiorczości. 

Przypominamy, że „Private Equity – Global Counsel Handbooks” rekomenduje Beatę Gessel, wspólnika zarządzającego w Kancelarii, jako doradcę prawnego w zakresie transakcji VC/PE. „IFLR 1000” poleca Kancelarię GESSEL w dziedzinie fuzji i przejęć. „Legal 500” wysoko ocenia kompetencje Kancelarii w zakresie prawa handlowego i prawa spółek. „Practical Law Company” rekomenduje w Polsce Kancelarię GESSEL w obszarach: fuzje i przejęcia, venture capital i private equity, transakcji na rynku spółek i korporacji.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

04.12.2023

Alumni Party 2023

Pod sam koniec listopada zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie - Alumni Party - które było już ostatnim eventem zrealizowanym w ramach obchodów 30-lcia naszej kancelarii...

Aktualności
Alumni Party 2023

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!