Kancelaria GESSEL partnerem strategicznym Balu Charytatywnego Oxford University Polish Society

19.12.2016 Aktualności

Oxford University Polish Society jako instytucja zrzeszająca Polaków na Uniwersytecie Oxfordzkim świętuje w tym roku 60-lecie swojej działalności. 17 grudnia br. odbył się Bal Charytatywny z okazji 60-lecia działalności Oxford University Polish Society pod patronatem honorowym Wice-Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Ambasady Brytyjskiej w Warszawie jak i Ambasady RP w Londynie. Wśród gości pojawili się również absolwenci uczelni: Radosław Sikorski, Adam Zamoyski, Profesor Jan Zielonka.

Przewodnim celem Balu i obchodów 60-lecia jest utworzenie funduszu stypendialnego dla polskich studentów na Oksfordzie. Co roku ponad 40 Polaków dostaje ofertę studiów na Oksfordzie, niestety nie wszyscy mogą je rozpocząć ze względu na wysokie koszty czesnego i utrzymania w Wielkiej Brytanii. Nowo utworzona fundacja ma na celu pomóc potencjalnym polskim studentom w realizacji ich akademickich marzeń.

Kancelaria GESSEL była nie tylko partnerem strategicznym Balu Charytatywnego, jest również zaangażowana pro bono w kwestie prawne związane z utworzeniem funduszu stypendialnego dla Oxford University Polish Society.

 
bla_BGK.jpg
 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!