Kancelaria GESSEL partnerem strategicznym Balu Charytatywnego Oxford University Polish Society

19.12.2016 Aktualności

Oxford University Polish Society jako instytucja zrzeszająca Polaków na Uniwersytecie Oxfordzkim świętuje w tym roku 60-lecie swojej działalności. 17 grudnia br. odbył się Bal Charytatywny z okazji 60-lecia działalności Oxford University Polish Society pod patronatem honorowym Wice-Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Ambasady Brytyjskiej w Warszawie jak i Ambasady RP w Londynie. Wśród gości pojawili się również absolwenci uczelni: Radosław Sikorski, Adam Zamoyski, Profesor Jan Zielonka.

Przewodnim celem Balu i obchodów 60-lecia jest utworzenie funduszu stypendialnego dla polskich studentów na Oksfordzie. Co roku ponad 40 Polaków dostaje ofertę studiów na Oksfordzie, niestety nie wszyscy mogą je rozpocząć ze względu na wysokie koszty czesnego i utrzymania w Wielkiej Brytanii. Nowo utworzona fundacja ma na celu pomóc potencjalnym polskim studentom w realizacji ich akademickich marzeń.

Kancelaria GESSEL była nie tylko partnerem strategicznym Balu Charytatywnego, jest również zaangażowana pro bono w kwestie prawne związane z utworzeniem funduszu stypendialnego dla Oxford University Polish Society.

 
bla_BGK.jpg
 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!