Kancelaria GESSEL partnerem trzeciej edycji Cyfrowych Rewolucji mBanku!

29.06.2022 Aktualności

Tradycją już się stało, że Kancelaria GESSEL wspiera firmy, które rozbudowują swoją działalność w sektorze e-commerce. mBank S.A. właśnie wystartował trzecią kampanię społeczną Cyfrowe Rewolucje, a my jesteśmy jej partnerem.

Chcesz skutecznie sprzedawać swoje produkty online?
Przejdź kurs skutecznej sprzedaży w internecie, który pokaże Ci jak zaplanować działania i wystartować z własnym biznesem w sieci. Dowiedz się, gdzie w internecie są Twoi klienci i przedawaj dzięki mediom społecznościowym i platformom sprzedażowym.
 
Zakładasz sklep internetowy, masz świetny pomysł na biznes?
Weź udział w konkursie Cyfrowych Rewolucji. W konkursowym pakiecie nagród znajdziesz m.in. projekt i budowę e-sklepu, roczną opiekę prawną, indywidualne szkolenie ze strategii e-commerce, działania e-marketingowe oraz opiekę mentora biznesu Lecha Kaniuka, eksperta od skalowania biznesu oraz autora bestsellera “Siła Pędu”.

Spróbuj, może jury wybierze Twój pomysł i to Twoja firma przejdzie cyfrową rewolucję.

Zgłoszenia można przesyłać do 22 lipca 2022r.

Wszelkie informacje znajdziesz na stronie Cyfrowych Rewolucji!
https://cyfrowerewolucje.pl/

Do wygrania 8 nagród o wartości ponad 400 tys. zł (w tym 2 nagrody główne o wartości około 150 tys. zł i 6 dodatkowych o wartości około 22 tys. zł każda).

W ramach puli nagród Kancelaria GESSEL zapewni zwycięzcom opiekę prawną dopasowaną do potrzeb sklepu internetowego.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.12.2023

Szkolenie dla PZFP

Wraz z Polskim Związkiem Funduszy Pożyczkowych (PZFP) zorganizowaliśmy szkolenie dla członków Związku : "Postępowanie restrukturyzacyjne w praktyce". Szkolenie poprowad...

Aktualności
Szkolenie dla PZFP

04.12.2023

Alumni Party 2023

Pod sam koniec listopada zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie - Alumni Party - które było już ostatnim eventem zrealizowanym w ramach obchodów 30-lcia naszej kancelarii...

Aktualności
Alumni Party 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!