Kolejny sukces zespołu spraw trudnych / special cases Kancelarii GESSEL

20.01.2014 Aktualności

Zespół spraw trudnych / special cases Kancelarii GESSEL, kierowany przez adwokata Piotra Schramm, reprezentował spółkę publiczną Tesgas S.A. w trwających długich i wielostronnych relacjach spornych oraz negocjacjach związanych z kierowanymi wzajemnie roszczeniami pomiędzy Tesgas S.A. – a spółką PBG Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie oraz spółką Bioelektrownia Szarlej Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzynie.

W wyniku podpisanego porozumienia ugodowego zakończony został spór i wygaszone zostały roszczenia kierowane przeciwko Klientowi Kancelarii o wartości 94.923.670, 00 złotych, związane w szczególności z umową na roboty budowlane oraz rozruch Elektrowni Biogazowej.

Wielopłaszczyznowe sporne oraz negocjacyjne postępowania prowadzone przez Prawników Kancelarii pozwoliły zakończyć i wygasić roszczenia, o czym spółka Tesgas S.A. poinformowała rynek publiczny w jednym ze swych ostatnich komunikatów.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!