Mec. Piotr Schramm już po raz trzeci dla Fundacji „Między Niebem a Ziemią”

25.11.2014 Aktualności

Mec. Piotr Schramm już po raz trzeci wspiera ogólnopolską akcję charytatywną Fundacji Między Niebem a Ziemią. W tym roku, ponad 50 prawników i biznesmenów spotkało się podczas akcji „Smaki Nieba i Ziemi”. W kilkunastu restauracjach w Polsce zostały przeprowadzone warsztaty kulinarne, podczas których wybitni prawnicy i kucharze stworzyli wyjątkową książkę kucharską. Dochód ze sprzedaży książki kucharskiej zostanie przeznaczony dla podopiecznych Fundacji „Między Niebem a Ziemią”. Książka Kucharska dostępna jest w salonach Empik.

Akcja „Smaki Nieba i Ziemi” ma swój finał pod koniec roku w kilku miastach w Polsce, gdzie organizowane są aukcje, na których będzie można kupić min. książkę oraz wylicytować ciekawe przedmioty oraz wspaniałe emocje. Finał tegorocznej akcji odbędzie się w Warszawie, 4 grudnia 2014 roku o godzinie 19:00 w Hotelu Westin w Warszawie.

Fundacja Między Niebem a Ziemią, która pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom, już od ponad trzech lat aktywuje środowisko prawnicze i biznesowe do wspólnych akcji charytatywnych. Zdobyte fundusze przeznaczane są na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, rehabilitacje, zabiegi, turnusy, ale także na pomoc materialną rodzicom i opiekunom ciężko chorych dzieci.

Prawnicy Kancelarii GESSEL od 3 lat zaangażowani są w działania Fundacji. W działalność Fundacji zaangażowana jest również Dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz, wspólnik zarządzający Kancelarii GESSEL.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.12.2023

Szkolenie dla PZFP

Wraz z Polskim Związkiem Funduszy Pożyczkowych (PZFP) zorganizowaliśmy szkolenie dla członków Związku : "Postępowanie restrukturyzacyjne w praktyce". Szkolenie poprowad...

Aktualności
Szkolenie dla PZFP

04.12.2023

Alumni Party 2023

Pod sam koniec listopada zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie - Alumni Party - które było już ostatnim eventem zrealizowanym w ramach obchodów 30-lcia naszej kancelarii...

Aktualności
Alumni Party 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!