Prawnicy Kancelarii GESSEL w najnowszej edycji brytyjskiego przewodnika „Expert Guides”

07.01.2015 Aktualności

Dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz oraz mec. Marcin Macieszczak zostali wyróżnieni w specjalizacji private equity w najnowszej edycji przewodnika „Guide to the World’s Leading Banking Finance and Transactional Law” dla Polski, który jest częścią serii „Expert Guides”.

W sumie w brytyjskim przewodniku opublikowanym przez Legal Media Group – prawną odnogę brytyjskiej firmy medialno-biznesowej Euromoney Institutional Investor, znalazło się ponad pięćdziesięciu prawników z Polski działających w dziedzinie bankowiści, finansów i prawa transakcyjnego.

W specjalizacji prawo podatkowe, w przewodniku „Guide to the World’s Leading Tax Advisers”, przedstawicielem Kancelarii GESSEL jest dr Janusz Fiszer.

Przewodniki „Expert Guides” przedstawiające czołowych prawników w kilkudziesięciu jurysdykcjach na całym świecie ukazują się od 1994 roku i aktualizowane są co dwa lata.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys