Prawnicy Kancelarii GESSEL w najnowszej edycji brytyjskiego przewodnika „Expert Guides”

07.01.2015 Aktualności

Dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz oraz mec. Marcin Macieszczak zostali wyróżnieni w specjalizacji private equity w najnowszej edycji przewodnika „Guide to the World’s Leading Banking Finance and Transactional Law” dla Polski, który jest częścią serii „Expert Guides”.

W sumie w brytyjskim przewodniku opublikowanym przez Legal Media Group – prawną odnogę brytyjskiej firmy medialno-biznesowej Euromoney Institutional Investor, znalazło się ponad pięćdziesięciu prawników z Polski działających w dziedzinie bankowiści, finansów i prawa transakcyjnego.

W specjalizacji prawo podatkowe, w przewodniku „Guide to the World’s Leading Tax Advisers”, przedstawicielem Kancelarii GESSEL jest dr Janusz Fiszer.

Przewodniki „Expert Guides” przedstawiające czołowych prawników w kilkudziesięciu jurysdykcjach na całym świecie ukazują się od 1994 roku i aktualizowane są co dwa lata.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

04.12.2023

Alumni Party 2023

Pod sam koniec listopada zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie - Alumni Party - które było już ostatnim eventem zrealizowanym w ramach obchodów 30-lcia naszej kancelarii...

Aktualności
Alumni Party 2023

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!