Program Mentorski Absolwentów Kancelarii Prawnej GESSEL

16.03.2016 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do Programu Mentorskiego Absolwentów. To pierwszy tego rodzaju program rekrutacyjny w Polsce. Tworząc go wyszliśmy z założenia, że choć ukończenie studiów prawniczych nie należy do najłatwiejszych, to największym wyzwaniem młodych prawników jest rozpoczęcie kariery oraz wybór jej właściwej ścieżki. Opracowaliśmy więc wsparcie, które powoli uczestnikom programu nie tylko na uzupełnienie edukacji akademickiej o specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne, ale też ułatwi zdefiniowanie własnych preferencji zawodowych i zapewni możliwości intensywnego rozwoju zawodowego.

W trakcie rocznego stażu w kancelarii GESSEL:

  • stażyści spędzą określony czas pracując w każdym z działów kancelarii
  • codzienna praktyka uzupełniona będzie o szkolenia z zakresu kompetencji merytorycznych, biznesowych oraz tzw. umiejętności miękkich.
  • stażyści będą pod stałą opieką mentorów

Po zakończeniu stażu przewidujemy dalszą współpracę z wybranymi osobami oraz wsparcie Source Legal w poszukiwaniu zatrudnienia dla pozostałych laureatów.

Program adresowany jest do osób, które w roku 2016 ukończą studia prawnicze, realizowane w trybie dziennym. Aby wziąć udział w rekrutacji, należy do 11.04.2016 r. wypełnić formularz aplikacyjny oraz rozwiązać test, do którego link otrzymacie Państwo po rejestracji w systemie, znajdującym się na: www.gessel.pl/kariera. Następnie skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy wezmą udział w dalszych etapach rekrutacji.

Więcej informacji na www.gessel.pl/kariera

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!