Program Mentorski Absolwentów Kancelarii Prawnej GESSEL

16.03.2016 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do Programu Mentorskiego Absolwentów. To pierwszy tego rodzaju program rekrutacyjny w Polsce. Tworząc go wyszliśmy z założenia, że choć ukończenie studiów prawniczych nie należy do najłatwiejszych, to największym wyzwaniem młodych prawników jest rozpoczęcie kariery oraz wybór jej właściwej ścieżki. Opracowaliśmy więc wsparcie, które powoli uczestnikom programu nie tylko na uzupełnienie edukacji akademickiej o specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne, ale też ułatwi zdefiniowanie własnych preferencji zawodowych i zapewni możliwości intensywnego rozwoju zawodowego.

W trakcie rocznego stażu w kancelarii GESSEL:

  • stażyści spędzą określony czas pracując w każdym z działów kancelarii
  • codzienna praktyka uzupełniona będzie o szkolenia z zakresu kompetencji merytorycznych, biznesowych oraz tzw. umiejętności miękkich.
  • stażyści będą pod stałą opieką mentorów

Po zakończeniu stażu przewidujemy dalszą współpracę z wybranymi osobami oraz wsparcie Source Legal w poszukiwaniu zatrudnienia dla pozostałych laureatów.

Program adresowany jest do osób, które w roku 2016 ukończą studia prawnicze, realizowane w trybie dziennym. Aby wziąć udział w rekrutacji, należy do 11.04.2016 r. wypełnić formularz aplikacyjny oraz rozwiązać test, do którego link otrzymacie Państwo po rejestracji w systemie, znajdującym się na: www.gessel.pl/kariera. Następnie skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy wezmą udział w dalszych etapach rekrutacji.

Więcej informacji na www.gessel.pl/kariera

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

28.03.2024

Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!

Wyróżnienie indywidualne jako „Leading Individual” w kategorii Dispute Resolution otrzymała dr hab. Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz. Kancelaria i jej prawnicy są rek...

Aktualności
Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!