BIO

Walentyna specjalizuje się w prawie nieruchomości. W swojej praktyce koncentruje się na zagadnieniach związanych z transakcjami obrotu nieruchomościami, przedsięwzięciami joint-venture, procesem deweloperskim, procesem inwestycyjno-budowlanym i najmem. Doświadczenie Walentyny obejmuje wsparcie przy doradztwie na rzecz międzynarodowych i krajowych inwestorów i deweloperów przy transakcjach na rynku nieruchomości, w tym sporządzanie dokumentacji transakcyjnej i przygotowywanie analiz due diligence, głównie w sektorze magazynowym i biurowym. Jej doświadczenie obejmuje również projekty na każdym etapie procesu inwestycyjno-budowlanego. W dziedzinie najmu Walentyna pomaga w przygotowywaniu i negocjowaniu umów najmu nieruchomości komercyjnych.

Przed dołączeniem do kancelarii Gessel w 2023 r. doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich renomowanych kancelariach prawnych.

News
& Insights

12.09.2023

Biogazownie rolnicze – nowy praktyczny poradnik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem prawnym w obszarze OZE przygotowanym we współpracy z Dziennikiem Gazetą Prawną. Znajdziecie w nim praktyczne informa...

Publikacje
Biogazownie rolnicze – nowy praktyczny poradnik

13.07.2023

Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

Kolejny raz  doradzaliśmy grupie LUX MED w kolejnej inwestycji – tym razem w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny w Komorowicach pod Wrocławiem. Nasze wsparcie miało kom...

Case studies
Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED
Pokaż więcej

Wykształcenie i osiągnięcia

  • Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2020) oraz Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu Warszawskiego organizowanego we współpracy z Emory Law School i Georgia State University College of Law (2018).
  • Aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (od 2021).