Doradzaliśmy Fundacji KOWAL przy zawarciu umowy na budowę i utrzymanie polskiego repozytorium danych

17.07.2018 Case studies Prawo farmaceutyczne i medyczne

tygrys

Kancelaria GESSEL doradzaliśmy Fundacji „Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków” przy zawarciu umowy na budowę i utrzymanie polskiego repozytorium danych w ramach Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków.

Doradzaliśmy Fundacji „Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków” przy negocjacjach z Arvato Systems GmbH związanych z zawarciem umowy na budowę i utrzymanie polskiego repozytorium danych w ramach Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków. Polski System Weryfikacji Autentyczności Leków, który powstanie w wyniku realizacji tej umowy będzie jednym z elementów Systemu Centralnego, obejmującego docelowo wszystkie kraje członkowskie UE i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Prace nad umową uwzględniały równoległe wdrożenia w innych krajach Europy, co przekładało się na stopień trudności przy negocjacji jej warunków.

Projekt zakończył się sukcesem, uroczyste podpisanie umowy miało miejsce w Warszawie, w dniu 5 lipca 2018 roku. W podpisaniu umowy towarzyszyli przedstawiciele organizacji zrzeszonych we władzach Fundacji oraz przedstawiciele tzw. organizacji stowarzyszonych, do grona których, na dzień podpisania umowy, należą: Związek Pracodawców Aptecznych PharmaNET, Polska Federacja Szpitali, PASMI oraz GS1 Polska.

 

 

Prawnicy zaangażowani w projekt

4. Marta Grabiec 1 772x1158

Marta Grabiec

Of Counsel
Radca prawny

Prawo własności intelektualnej

Marta Grabiec

Mogą Cię zainteresować

11.06.2024

Doradzaliśmy Inplus w transakcji zbycia Smart Factor na rzecz Cyclomedia.

Cyclomedia to globalny lider w technologii geoprzestrzennej, polegającej na dostarczaniu niezwykle dokładnych, 360-stopniowych panoram i danych 3D pozyskiwanych z poziom...

Case studies
Doradzaliśmy Inplus w transakcji zbycia Smart Factor na rzecz Cyclomedia.

11.06.2024

Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED!

Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED w kolejnej inwestycji – tym razem w szpital ortopedyczny Ortopedicum w Krakowie. Nasze wsparcie miało kompleksowy charakter i...

Case studies
Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED!
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys