Dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz wyróżniona w dziedzinie arbitrażu w najnowszej edycji przewodnika „Expert Guides”

24.09.2015 Aktualności

Dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz została wyróżniona w dziedzinie arbitrażu w rankingu Guide to the World’s Leading Women in Business Law przedstawiającym wyróżniające się kobiety w świecie prawniczym. Ranking jest częścią serii brytyjskich przewodników Expert Guides.

To już drugie wyróżnienie mec. Gessel w przewodniku Expert Guides w tym roku. Została on również wcześniej wyróżniona w specjalizacji private equity w tegorocznej edycji przewodnika „Guide to the World’s Leading Banking Finance and Transactional Law”.

Przewodniki Expert Guides przedstawiające czołowych prawników w poszczególnych dziedzinach prawa wydawane są od ponad 20 lat i wyróżniają prawników, którzy są polecani przez klientów i innych ekspertów z branży prawniczej.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys