Dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz wyróżniona w dziedzinie arbitrażu w najnowszej edycji przewodnika „Expert Guides”

24.09.2015 Aktualności

Dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz została wyróżniona w dziedzinie arbitrażu w rankingu Guide to the World’s Leading Women in Business Law przedstawiającym wyróżniające się kobiety w świecie prawniczym. Ranking jest częścią serii brytyjskich przewodników Expert Guides.

To już drugie wyróżnienie mec. Gessel w przewodniku Expert Guides w tym roku. Została on również wcześniej wyróżniona w specjalizacji private equity w tegorocznej edycji przewodnika „Guide to the World’s Leading Banking Finance and Transactional Law”.

Przewodniki Expert Guides przedstawiające czołowych prawników w poszczególnych dziedzinach prawa wydawane są od ponad 20 lat i wyróżniają prawników, którzy są polecani przez klientów i innych ekspertów z branży prawniczej.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!