Drużyna z udziałem Aleksandry Czarneckiej laureatem Konkursu Arbitrażowego Lewiatan

12.06.2018 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że drużyna w składzie: Aleksandra Czarnecka, aplikantka radcowska w Kancelarii GESSEL oraz Maja Frontczak (Romanowski i Wspólnicy) zajęła I miejsce w tegorocznej edycji Konkursu Arbitrażowego Lewiatan (KAL).

Aleksandra Czarnecka jest uczestniczką II edycji Programu Mentorskiego Kancelarii GESSEL, która współpracuje z praktyką M&A w zespole mec. Małgorzaty Badowskiej. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2016 r. W 2017 r. wpisana na listę aplikantów radcowskich (od 2018 r. Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie).

Konkurs Arbitrażowy Lewiatan organizowany jest co roku i jest największym konkursem typu moot court, adresowanym do aplikantów adwokackich i radcowskich w Polsce.  W ramach Konkursu, uczestnicy wcielają się w role pełnomocników procesowych stron (zarówno powoda, jak i pozwanego) i opracowują strategię prowadzenia sprawy. W pierwszej fazie Konkursu uczestnicy przygotowują pisma procesowe, w drugiej natomiast reprezentują ich interesy podczas symulowanych rozpraw. Symulacje rozpraw odbywały się w 8 Kancelariach Wspierających, w tym również w naszej kancelarii.

W konkursie wzięło udział 32 drużyny. Każda z drużyn wcielała się zarówno w rolę pełnomocnika powoda jak i pozwanego. Naszą kancelarię reprezentowały dwie drużyny, które zmierzyły się w półfinale. Skład drugiej drużyny to: Maciej Marczewski, Bartosz Kolarz i Piotr Tracz.

Serdecznie gratulujemy obu drużynom!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

04.12.2023

Alumni Party 2023

Pod sam koniec listopada zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie - Alumni Party - które było już ostatnim eventem zrealizowanym w ramach obchodów 30-lcia naszej kancelarii...

Aktualności
Alumni Party 2023

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!