Julia Trzmielewska weźmie udział w konferencji „Praktyczne aspekty zmian w przepisach prawnych dla TFI i Depozytariuszy”

12.08.2019 Aktualności

W dniach 18-19 września, w Hotelu Sheraton w Warszawie, odbędzie się konferencja „Praktyczne aspekty zmian w przepisach prawnych dla TFI i Depozytariuszy”, organizowana przez MMC Polska.

Konferencja ma na celu zapoznanie uczestników z  praktycznymi aspektami zmian wprowadzonych 1 lipca 2019, dotyczących dematerializacji certyfikatów inwestycyjnych i roli agenta emisji oraz wyjaśnienie kwestii spornych w zakresie wykonywania czynności na linii depozytariusz-agent emisji-dystrybutor. 

Omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • Problematyka dematerializacji certyfikatów inwestycyjnych – aspekty praktyczne;
  • Wycena funduszy inwestycyjnych w świetle nowych propozycji KNF;
  • Oferowanie certyfikatów w świetle projektu ustawy o ofercie publicznej;
  • Zmiany statutowe dla funduszy zamkniętych i ich wpływ na funkcjonowanie funduszy;
  • Prawne i praktyczne aspekty projektu rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie sposobu, trybu oraz warunków prowadzenia działalności przez towarzystwa funduszy inwestycyjnych z 26 kwietnia 2019 roku.

Julia Trzmielewska poprowadzi panel zatytułowany „Oferowanie certyfikatów w świetle projektu ustawy o ofercie publicznej”

Więcej informacji o konferencji oraz szczegóły rejestracji dostępne są na stronie: https://www.mmcpolska.pl/kalendarz-wydarzen/praktyczne-aspekty-zmian-w-przepisach-prawnych-dla-tfi-i-depozytariuszy oraz w broszurze konferencyjnej: https://www.mmcpolska.pl/files/manager/file-82ff45cf71c61ccf545eb020684654a3.pdf

Zapraszamy serdecznie!

images 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys