Julia Trzmielewska weźmie udział w konferencji „Praktyczne aspekty zmian w przepisach prawnych dla TFI i Depozytariuszy”

12.08.2019 Aktualności

W dniach 18-19 września, w Hotelu Sheraton w Warszawie, odbędzie się konferencja „Praktyczne aspekty zmian w przepisach prawnych dla TFI i Depozytariuszy”, organizowana przez MMC Polska.

Konferencja ma na celu zapoznanie uczestników z  praktycznymi aspektami zmian wprowadzonych 1 lipca 2019, dotyczących dematerializacji certyfikatów inwestycyjnych i roli agenta emisji oraz wyjaśnienie kwestii spornych w zakresie wykonywania czynności na linii depozytariusz-agent emisji-dystrybutor. 

Omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • Problematyka dematerializacji certyfikatów inwestycyjnych – aspekty praktyczne;
  • Wycena funduszy inwestycyjnych w świetle nowych propozycji KNF;
  • Oferowanie certyfikatów w świetle projektu ustawy o ofercie publicznej;
  • Zmiany statutowe dla funduszy zamkniętych i ich wpływ na funkcjonowanie funduszy;
  • Prawne i praktyczne aspekty projektu rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie sposobu, trybu oraz warunków prowadzenia działalności przez towarzystwa funduszy inwestycyjnych z 26 kwietnia 2019 roku.

Julia Trzmielewska poprowadzi panel zatytułowany „Oferowanie certyfikatów w świetle projektu ustawy o ofercie publicznej”

Więcej informacji o konferencji oraz szczegóły rejestracji dostępne są na stronie: https://www.mmcpolska.pl/kalendarz-wydarzen/praktyczne-aspekty-zmian-w-przepisach-prawnych-dla-tfi-i-depozytariuszy oraz w broszurze konferencyjnej: https://www.mmcpolska.pl/files/manager/file-82ff45cf71c61ccf545eb020684654a3.pdf

Zapraszamy serdecznie!

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!