Kancelaria GESSEL znalazła się w gronie finalistów tegorocznego Konkursu Nagrody PSIK!  Otrzymaliśmy nominację jako Doradca Prawny roku 2021 w kategoriach Private Equity oraz Venture Capital.

Ponadto transakcja sprzedaży Grupy Akomex, w której doradzaliśmy funduszowi Highlander Partners została nominowana w kategorii Transakcja Roku!

Konkurs Nagrody PSIK ma na celu uhonorowanie zarządzających funduszami private equity/venture capital oraz firm doradczych, banków i kancelarii prawnych za ich osiągnięcia na polskim rynku private equity/venture capital oraz działalność społeczną. Konkurs począwszy od pierwszej edycji w 2018 roku, promuje najwyższe standardy profesjonalne w branży private equity/venture capital oraz wkład inwestorów PE/VC w rozwój polskich spółek.

Organizatorem Konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK), które od 2002 roku reprezentuje interesy sektora PE/VC oraz wspiera jego rozwój. Członkami PSIK są fundusze PE/VC aktywne w Polsce, jak również kancelarie prawne, banki i firmy doradcze działające na rzecz sektora.