Mec. Beata Gessel–Kalinowska vel Kalisz po raz kolejny trenerem podczas warsztatów arbitrażowych

20.04.2016 Aktualności

15 kwietnia br. odbyły się warsztaty arbitrażowe: Arbitrators. Interim Measures. Emergency Arbitration w ramach projektu ICC ARBITRATION AND ADR TRAINING PROGRAMME .

Międzynarodowe warsztaty arbitrażowe organizowane są już drugi rok z rzędu przez Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy ICC, ICC Polska oraz Ośrodek Koordynacyjny Szkół Praw Obcych („OKSPO”) przy Wydziale Prawa i Administracji UJ.

Program adresowany jest zarówno do studentów jak i praktyków zainteresowanych tematyką arbitrażu, w szczególności zaś z praktycznym aspektem prowadzenia postepowania przed Sądem ICC. Warsztaty prowadzone są przez krajowych oraz zagranicznych ekspertów z zakresu arbitrażu oraz przedstawicieli Sekretariatu Sądu Arbitrażowego ICC.

Mec. Gessel 
poprowadziła warsztaty dotyczące zagadnień bezstronności i niezależności a także wyłączenia i odwołania arbitra.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys