Klaudia Borkowska

Associate

Prawo korporacyjne

Rolę prawniczki łączy z wykształceniem i doświadczeniem w zakresie finansów przedsiębiorstw, a szczególności w kwestiach związanych ze sprawozdawczością podatkową i finansową.

Języki:

BIO

Rolę prawniczki łączy z wykształceniem i doświadczeniem w zakresie finansów przedsiębiorstw, a szczególności w kwestiach związanych ze sprawozdawczością podatkową i finansową. Nieustannie poszerzane umiejętności rewidenckie pozwalają jej na holistyczne zaangażowanie w każdą korporacyjną problematykę.

Posiada doświadczenie we wsparciu prawnej i podatkowej obsługi transakcji korporacyjnych takich jak zbycie i nabycie przedsiębiorstw, ich reorganizacja oraz przekształcenia – podziały i łączenie, a także w prowadzenie transakcji związanych z powstawaniem i nabywaniem spółek, przygotowywaniem postępowań likwidacyjnych spółek kapitałowych oraz strukturyzacji podmiotów holdingowych.

Absolwentka studiów prawniczych, aktualnie odbywa szkolenie zawodowe jako aplikantka adwokacka w Izbie Adwokackiej w Warszawie, a także jako studentka studiów podyplomowych z prawa podatkowego na Szkole Głównej Handlowej. Włada językiem angielskim, w wolnym czasie uczy się hebrajskiego.

 

News
& Insights

18.04.2024

Doradzaliśmy ACP Credit w procesie udzielenia wielomilionowego finansowania spółce iTaxi

Doradzaliśmy ACP Credit w procesie udzielenia wielomilionowego finansowania spółce iTaxi. To już piąta transakcja finansowania ACP Credit i jednocześnie trzecia zrealizo...

Case studies
Doradzaliśmy ACP Credit w procesie udzielenia wielomilionowego finansowania spółce iTaxi
Pokaż więcej

Wykształcenie i osiągnięcia

  • Studia prawnicze na Wydziale Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
  • Księgowa I stopnia, egzamin zdany w SKWP oddział Wrocław (lipiec 2023 r.)
  • Aplikacja Adwokacka w Warszawie (od 2023 r.)
  • Studia podyplomowe z prawa podatkowego na Szkole Głównej Handlowej (od 2023 r.)