Wspieraliśmy Bank BNP Paribas w kolejnej inwestycji

21.09.2022 Case studies Bankowość i Finanse

Wspieraliśmy naszego wieloletniego klienta – BNP Paribas Bank Polska S.A. w inwestycji kapitałowej w spółkę Autenti sp. z o.o. Była to kolejna runda finansowania spółki, w której brał udział bank. Nasze doradztwo obejmowało wsparcie Banku BNP Paribas przy negocjacjach umowy inwestycyjnej z nowymi inwestorami oraz zabezpieczenie korporacyjnych interesów banku.

Projekt prowadził Krzysztof Jasiński, managing associate, radca prawny. Całość prac nadzorowała Małgorzata Badowska, partner, radca prawny.

Była to kolejna transakcja, przy której mieliśmy przyjemność współpracować z Bankiem BNP Paribas. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i współpracę.

BNP Paribas Bank Polska S.A jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach. W Polsce jako bank uniwersalny o globalnym zasięgu kieruje usługi do Klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm w segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej. Jako Bank Zielonych Zmian wspiera Klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz inspiruje Klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych.

Autenti to platforma do autoryzacji dokumentów i zawierania umów przez Internet. Jest to wyjątkowe połączenie podpisu elektronicznego, innowacyjnej technologii oraz środowiska prawnego w oparciu o przepisy europejskie i krajowe.

Prawnicy zaangażowani w projekt

Małgorzata Badowska

Partner
Radca prawny

Fuzje i przejęcia | Bankowość i Finanse

Małgorzata Badowska

Krzysztof Jasiński

Managing Associate
Radca prawny

Fuzje i przejęcia | Private Equity | Prawo korporacyjne

Krzysztof Jasiński

Mogą Cię zainteresować

29.11.2023

Doradzaliśmy wspólnikom spółki User.com sp. z o.o. oraz spółce Vercom S.A.

Doradzaliśmy wspólnikom spółki User.com sp. z o.o., tj.: Grzegorzowi Warzecha – założycielowi, oraz spółce Vercom S.A. – będącej inwestorem finansowym, przy transakcji d...

Case studies
Doradzaliśmy wspólnikom spółki User.com sp. z o.o. oraz spółce Vercom S.A.

28.11.2023

Doradzaliśmy spółce Webcon przy inwestycji funduszu MCI

Kancelaria GESSEL dostarczała wsparcia prawno-podatkowego firmie Webcon oraz jej założycielom przy inwestycji funduszu MCI, który nabył 65,05 proc. udziałów spółki Webco...

Case studies
Doradzaliśmy spółce Webcon przy inwestycji funduszu MCI
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!