Tarcza antykryzysowa – kalkulator dopłat do wynagrodzeń

06.04.2020 Aktualności

WERSJA ZAKTUALIZOWANA (dostosowana do przyjętej wersji specustawy – w  kalkulatorze poprawiono sposób obliczania wynagrodzenia za obniżony wymiar czasu pracy)

Oczekiwana od dłuższego czasu tarcza antykryzysowa powoli staje się realnym rozwiązaniem. Aby ułatwić przedsiębiorcom wdrożenie nowych rozwiązań, zespół Kancelarii GESSEL przygotował pomocniczy kalkulator. Kalkulator pomoże Państwu przy obliczaniu szacunkowego dofinansowania do wynagrodzeń pracowników, jakie pracodawca dotknięty spadkiem obrotów może otrzymać z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych na podstawie art. 15g nowych regulacji.

Kalkulator dopłat do wynagrodzeń do pobrania tutaj.

w razie pytań zapraszamy do kontaktu: korona@gessel.pl

 

Adam Kraszewski

Szef Praktyk Prawa Pracy
oraz Life Sciences / IP

managing associate, radca prawny

a.kraszewski@gessel.pl

 

Materiał został przygotowany przez GESSEL, KOZIOROWSKI Sp.k. Zawarte w nim informacje nie powinny być traktowane jako doradztwo prawne. Jeżeli są Państwo zainteresowani pogłębioną analizą lub wyjaśnieniem szczegółów zawartych w treści, prosimy o kontakt z prawnikami Kancelarii GESSEL.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!