Kampania ma na celu wsparcie polskich MŚP, które w odpowiedzi na pandemię Covid-19 starają się sprawnie rozwinąć działalność w e-commerce. Kampania właśnie się rozpoczęła i potrwa do końca roku 2020r. Działania kampanijne mają na celu wyposażenie przedsiębiorców w wiedzę niezbędną do skutecznego działania w e-commerce, udzielenie kompleksowego wsparcia w formie know how oraz finansowanie, najbardziej obiecujących biznesów, wyłonionych na drodze konkursu.

Wszystkie realizowane działania są dla MŚP bezpłatne i dostępne bez ograniczeń, a kampania ma charakter społeczny.

Na stronie internetowej Cyfrowych rewolucji znajdą Państwo materiały poradnikowe dla przedsiębiorców, webinaria edukacyjne, opowieści tych którzy odnieśli sukces w e-commerce oraz konkurs skierowany do przedsiębiorców, którzy chcą przenieść biznes do e-commerce lub chcą go rozwinąć i potrzebują wsparcia ekspertów (dwie kategorie). mBank wraz z partnerami przeprowadzi cyfrową rewolucję dla zwycięskich firm.

Nasi prawnicy będą mocno zaangażowani w kampanię. Teksty eksperckie naszego autorstwa już znajdują się na stronie kampanii:

Poza tym prawnicy wezmą udział w webinariach i speed datingach dedykowanych konkretnym przedsiębiorcom. Bernadeta Kasztelan-Świetlik będzie naszą przedstawicielką w jury konkursu: https://www.mbank.pl/cyfrowerewolucje/konkurs/jury.html.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!