Kancelaria GESSEL partnerem kampanii społecznej CYFROWE REWOLUCJE organizowanej przez mBank

25.06.2020 Aktualności

Kampania ma na celu wsparcie polskich MŚP, które w odpowiedzi na pandemię Covid-19 starają się sprawnie rozwinąć działalność w e-commerce. Kampania właśnie się rozpoczęła i potrwa do końca roku 2020r. Działania kampanijne mają na celu wyposażenie przedsiębiorców w wiedzę niezbędną do skutecznego działania w e-commerce, udzielenie kompleksowego wsparcia w formie know how oraz finansowanie, najbardziej obiecujących biznesów, wyłonionych na drodze konkursu.

Wszystkie realizowane działania są dla MŚP bezpłatne i dostępne bez ograniczeń, a kampania ma charakter społeczny.

Na stronie internetowej Cyfrowych rewolucji znajdą Państwo materiały poradnikowe dla przedsiębiorców, webinaria edukacyjne, opowieści tych którzy odnieśli sukces w e-commerce oraz konkurs skierowany do przedsiębiorców, którzy chcą przenieść biznes do e-commerce lub chcą go rozwinąć i potrzebują wsparcia ekspertów (dwie kategorie). mBank wraz z partnerami przeprowadzi cyfrową rewolucję dla zwycięskich firm.

Nasi prawnicy będą mocno zaangażowani w kampanię. Teksty eksperckie naszego autorstwa już znajdują się na stronie kampanii:

Poza tym prawnicy wezmą udział w webinariach i speed datingach dedykowanych konkretnym przedsiębiorcom. Bernadeta Kasztelan-Świetlik będzie naszą przedstawicielką w jury konkursu: https://www.mbank.pl/cyfrowerewolucje/konkurs/jury.html.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!