Kancelaria GESSEL rekomendowana przez „Rzeczpospolitą”

13.05.2010 Aktualności

Kancelaria GESSEL zajęła drugie miejsce wśród kancelarii w Polsce w dziedzinie fuzji i przejęć/prywatyzacji/restrukturyzacji. A w kategorii rekomendowanych w tej dziedzinie prawników wyróżniono dr Beatę Gessel-Kalinowską vel Kalisz – wspólnika zarządzającego Kancelarii, która również zajęła drugą pozycję.

W dziedzinie przygotowanie do wejścia na giełdę/rynki kapitałowe i papiery wartościowe, wspólnik Kancelarii, Leszek Koziorowski utrzymał kolejny rok z rzędu pozycję lidera.

W kategorii wybrane transakcje i spory eksperci docenili naszą obsługę prawną przy transakcji sprzedaży akcji WSK Świdnik spółce AgustaWestland, którą z ramienia Kancelarii świadczył zespół naszych prawników pod kierunkiem Aldony Pietrzak – wspólnika.

W tym roku po raz pierwszy kancelarie były oceniane także przez Klientów. Czujemy się zaszczyceni zaufaniem, jakim nas Państwo obdarzyli i dumni z wysokiego czwartego miejsca w tym zestawieniu. W naszym mniemaniu najważniejszą oceną działalności kancelarii jest zadowolenie jej Klientów.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!