Kancelaria GESSEL rekomendowana przez „Rzeczpospolitą”

13.05.2010 Aktualności

Kancelaria GESSEL zajęła drugie miejsce wśród kancelarii w Polsce w dziedzinie fuzji i przejęć/prywatyzacji/restrukturyzacji. A w kategorii rekomendowanych w tej dziedzinie prawników wyróżniono dr Beatę Gessel-Kalinowską vel Kalisz – wspólnika zarządzającego Kancelarii, która również zajęła drugą pozycję.

W dziedzinie przygotowanie do wejścia na giełdę/rynki kapitałowe i papiery wartościowe, wspólnik Kancelarii, Leszek Koziorowski utrzymał kolejny rok z rzędu pozycję lidera.

W kategorii wybrane transakcje i spory eksperci docenili naszą obsługę prawną przy transakcji sprzedaży akcji WSK Świdnik spółce AgustaWestland, którą z ramienia Kancelarii świadczył zespół naszych prawników pod kierunkiem Aldony Pietrzak – wspólnika.

W tym roku po raz pierwszy kancelarie były oceniane także przez Klientów. Czujemy się zaszczyceni zaufaniem, jakim nas Państwo obdarzyli i dumni z wysokiego czwartego miejsca w tym zestawieniu. W naszym mniemaniu najważniejszą oceną działalności kancelarii jest zadowolenie jej Klientów.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys