Kancelaria GESSEL wyróżniona w Rankingu Chambers Europe 2018

09.03.2018 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że kolejny rok z rzędu Kancelaria GESSEL została rekomendowana w międzynarodowym rankingu Chambers Europe w kategoriach:

 • Capital Markets 
 • Corporate/M&A 
 • Private Equity 
 • Tax 

Wyróżnieni zostali również poszczególni prawnicy naszej kancelarii:

W szczególności cieszą nas opinie zebrane przez Chambers Europe”

 • Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz z Kancelarii GESSEL prowadzi międzynarodowe sprawy arbitrażowe najwyższej rangi, zarówno jako arbiter, jak i doradca, ciesząc się uznaniem na rynku.
 • Janusz Fiszer z Kancelarii GESSEL jest doświadczonym i znanym ekspertem podatkowym o ugruntowanym dorobku w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego oraz podatkowych  aspektach transakcji. Według jednego źródła, „[dr. Fiszer] naprawdę rozumie podejście organów podatkowych w pewnych sprawach”, podczas gdy inne zauważa: „Jego porady są zawsze zorientowane na klienta i na konkretne działania, nie rozwodzi się nad teoriami tylko mówi, co i jak trzeba zrobić.
 • Marcin Macieszczak koncentruje się na transakcjach M&A na rynku prywatnym i publicznym. Jest wyróżniany przez rynek za jego doświadczenie, dbałość o klienta i realistyczne podejście.
 • Marcin Macieszczak jest opisywany przez klientów jako „bardzo doświadczony prawnik M&A, który umie uchwycić kluczowe zagadnienia.” Specjalizuje się w doradztwie funduszom private equity w transakcjach sprzedaży i przejęć.
 • Leszek Koziorowski doradza w zakresie rynku kapitałowego; wśród jego klientów są również fundusze inwestycyjne. Prowadzący ranking zauważają  jego duże  doświadczenie a zadowoleni klienci podkreślają, że „nie boi się konfrontacji” oraz  „jest w stanie wypracować niestandardowe rozwiązania”. 
 • Małgorzata Badowska doradza przy transakcjach związanych z sektorem finansowym i regularnie pomaga klientom przy wykupach lewarowanych. Klienci podkreślają jej umiejętności zarządzania ludźmi a także umiejętności „uwalniania napięcia w trakcie negocjacji” oraz „budowania osobistych relacji z klientami”.
 • Maciej Kożuchowski jest prawnikiem M&A, wyróżnianym za umiejętności opieki nad sprawami klientów. Reprezentował Sescom w transakcji przejęcia firmy, świadczącej usługi IT na rzecz klientów sektora sprzedaży detalicznej od CUBE.ITG.

Chambers and Partners to prestiżowe wydawnictwo, publikowane od 1990 roku. Podstawą dużej popularności oraz wiarygodności publikacji są dokładne i obiektywne badania przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół. Chambers Europe skupia najbardziej rekomendowane kancelarie i najlepszych prawników z całej Europy. Zestawienia przygotowywane są na podstawie corocznych badań, opinii Klientów i materiałów składanych przez same kancelarie.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!