Magdalena Szeplik awansowała na stanowisko managing associate

19.02.2019 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że na stanowisko managing associate awansowała Magdalena Szeplik, adwokat w zespole rynków kapitałowych, kierowanym przez Leszka Koziorowskiego. 

Magdalena Szeplik specjalizuje się w prawie spółek oraz prawie rynku kapitałowego. W Kancelarii GESSEL zajmuje się głównie doradztwem związanym z publicznymi emisjami instrumentów finansowych, w szczególności pracując nad sporządzaniem prospektów emisyjnych oraz opiniując i negocjując umowy towarzyszące ofercie publicznej. Ponadto obsługuje spółki publiczne w zakresie wykonywania obowiązków informacyjnych, w tym reprezentuje Klientów w postępowaniach administracyjnych przed KNF. Ponadto jest zaangażowana w projekty związane z emisją obligacji i tworzeniem programów motywacyjnych. Przeprowadza również analizy due diligence na potrzeby transakcji kapitałowych oraz doradza spółkom w bieżącej działalności w zakresie zagadnień korporacyjnych. Z Kancelarią GESSEL związana jest od 2012 roku.

Magda charakteryzuje się nieszablonowym i indywidualnym podejściem do klienta i każdej podejmowanej sprawy. Awans jest przede wszystkim wyrazem uznania dla wiedzy i doświadczenia Magdy, łączy się również z nowymi wyzwaniami rozwoju naszej praktyki. Wierzymy, że to właściwy krok i dobra inwestycja w przyszłość naszego zespołu.  

Leszek Koziorowski

Serdecznie gratulujemy!

  

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.12.2023

Szkolenie dla PZFP

Wraz z Polskim Związkiem Funduszy Pożyczkowych (PZFP) zorganizowaliśmy szkolenie dla członków Związku : "Postępowanie restrukturyzacyjne w praktyce". Szkolenie poprowad...

Aktualności
Szkolenie dla PZFP

04.12.2023

Alumni Party 2023

Pod sam koniec listopada zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie - Alumni Party - które było już ostatnim eventem zrealizowanym w ramach obchodów 30-lcia naszej kancelarii...

Aktualności
Alumni Party 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!