Kancelaria GESSEL wyróżniona w Rankingu Chambers Europe 2016

25.04.2016 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że kolejny rok z rzędu Kancelaria GESSEL została rekomendowana w międzynarodowym rankingu Chambers Europe Legal Directory w następujących specjalizacjach:

  • Capital Markets: Equity
  • Corporate/M&A
  • Private Equity
  • Tax

Wyróżnieni zostali również poszczególni prawnicy naszej kancelarii:

Szczególnie cieszą nas opinie naszych Klientów opublikowane w rankingu:

  • „Zespół pracuje szybko i odpowiedzi są wyczerpujące.”
  • „Sprawy prowadzone są bardzo skutecznie.”
  • „Zespół powiedział nam, jak zająć się zidentyfikowanymi przez nich problemami i zaproponował możliwe rozwiązania.”
  • „Prawnicy są bardzo szybcy i bardzo zaangażowani.”
  • „Jestem szczególnie zadowolony ze współpracy z Kancelarią GESSEL. Dlatego, przy każdej transakcji realizowanej w Polsce korzystam z usług tej firmy. Jej prawnicy reprezentują klienta w sprawach trudnych, umiejętnie bacząc przy tym, aby w walce o interes klienta niepotrzebnie nie ryzykować, są racjonalni i pragmatyczni. Posiadają szeroką wiedzę, która czyni ich rozpoznawalnymi na polskim rynku.”
  • „Szukając jakiejkolwiek pomocy prawnej, zawsze najpierw kontaktuje się z GESSEL.”

Chambers and Partners to prestiżowe wydawnictwo, publikowane od 1990 roku. Podstawą dużej popularności oraz wiarygodności publikacji są dokładne i obiektywne badania przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół. Chambers Europe skupia najbardziej rekomendowane kancelarie i najlepszych prawników z całej Europy. Zestawienia przygotowywane są na podstawie corocznych badań, opinii Klientów i materiałów składanych przez same kancelarie.

Gessel 2016.jpg Leading firm 2016.jpg Beata_Gessel 2016.jpg Marcin_Macieszczak 2016.jpg Leszek_Koziorowski_2016.jpg Janusz_Fiszer 2016.jpg Małgorzata_Badowska 2016.jpg Maciej_Kozuchowski 2016.jpg

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

20.06.2024

Ochrona sygnalistów – przewodnik dla firm

Prezydent podpisał ustawę o ochronie sygnalistów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem dla firm, który ułatwi przedsiębiorcom dostosowanie się d...

Aktualności
Ochrona sygnalistów – przewodnik dla firm

20.06.2024

Jesteśmy partnerem Konferencji „2nd US-CEE Connection Weekend: US and EU Perspectives on ESG: Towards a Sustainable World or a Dangerous Utopia?”

W ramach wydarzenia, nasi eksperci Barbara Tomczyk oraz Piotr Paprota, z zespołu arbitrażu oraz GESSEL for Climate - poprowadzą 28 czerwca warsztaty "ESG Disputes and Ar...

Aktualności
Jesteśmy partnerem Konferencji „2nd US-CEE Connection Weekend: US and EU Perspectives on ESG: Towards a Sustainable World or a Dangerous Utopia?”
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys