Marcin Macieszczak wspólnikiem zarządzającym w Kancelarii GESSEL

16.01.2017 Aktualności

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że z dniem 1 stycznia 2017 r. wspólnikiem zarządzającym Kancelarii został Marcin Macieszczak.

Marcin Macieszczak jest wiodącym prawnikiem w Polsce w dziedzinie fuzji i przejęć, od lat wyróżnianym i rekomendowanym przez ranking Chambers Europe w dziedzinie M&A oraz Private Equity. Z Kancelarią GESSEL związany jest od 1999 roku, od stycznia 2007 roku jako wspólnik i zarządzający praktyką M&A. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym przede wszystkim w zakresie fuzji i przejęć.

Marcin Macieszczak, jako wspólnik zarządzający, będzie nie tylko odpowiadał za rozwój i zarządzanie Kancelarią, ale również będzie koordynował pracę działów M&A Kancelarii.

Założycielka Kancelarii, dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz, która do tej pory pełniła funkcję wspólnika zarządzającego, jako senior partner, będzie koncentrować się na swojej działalności jako arbiter w Polsce i za granicą oraz kierować działem arbitrażowym naszej Kancelarii.

Dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz będzie również kontynuowała badania nad prawnymi aspektami transakcji fuzji i przejęć, które rozpoczęła w roku akademickim 2015/2016 jako wizytujący wykładowca na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Oksfordzie oraz na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Cambridge w ramach programu Herbert Smith Freehills Visiting Professor.

Obecnie zespół Kancelarii GESSEL tworzy ponad 50 prawników, w tym 12 wspólników. Obok Marcina Macieszczaka i dr Beaty Gessel – Kalinowskiej vel Kalisz swoimi praktykami kierują: Małgorzata Badowska (bankowość i finanse, fuzje i przejęcia), Dorota Bryndal (prawo pracy, prawo własności intelektualnej,prawo farmaceutyczne), dr Janusz Fiszer (prawo podatkowe), Leszek Koziorowski i Krzysztof Marczuk (rynki kapitałowe), Maciej Kożuchowski (fuzje i przejęcia), Aldona Pietrzak (prawo spółek), Christian Schmidt (German Desk), Piotr Schramm (postępowania sądowe, projekty specjalne / risk & suport), Ludwik Żukowski (prawo nieruchomości).

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

28.03.2024

Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!

Wyróżnienie indywidualne jako „Leading Individual” w kategorii Dispute Resolution otrzymała dr hab. Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz. Kancelaria i jej prawnicy są rek...

Aktualności
Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!