Marcin Macieszczak wspólnikiem zarządzającym w Kancelarii GESSEL

16.01.2017 Aktualności

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że z dniem 1 stycznia 2017 r. wspólnikiem zarządzającym Kancelarii został Marcin Macieszczak.

Marcin Macieszczak jest wiodącym prawnikiem w Polsce w dziedzinie fuzji i przejęć, od lat wyróżnianym i rekomendowanym przez ranking Chambers Europe w dziedzinie M&A oraz Private Equity. Z Kancelarią GESSEL związany jest od 1999 roku, od stycznia 2007 roku jako wspólnik i zarządzający praktyką M&A. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym przede wszystkim w zakresie fuzji i przejęć.

Marcin Macieszczak, jako wspólnik zarządzający, będzie nie tylko odpowiadał za rozwój i zarządzanie Kancelarią, ale również będzie koordynował pracę działów M&A Kancelarii.

Założycielka Kancelarii, dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz, która do tej pory pełniła funkcję wspólnika zarządzającego, jako senior partner, będzie koncentrować się na swojej działalności jako arbiter w Polsce i za granicą oraz kierować działem arbitrażowym naszej Kancelarii.

Dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz będzie również kontynuowała badania nad prawnymi aspektami transakcji fuzji i przejęć, które rozpoczęła w roku akademickim 2015/2016 jako wizytujący wykładowca na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Oksfordzie oraz na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Cambridge w ramach programu Herbert Smith Freehills Visiting Professor.

Obecnie zespół Kancelarii GESSEL tworzy ponad 50 prawników, w tym 12 wspólników. Obok Marcina Macieszczaka i dr Beaty Gessel – Kalinowskiej vel Kalisz swoimi praktykami kierują: Małgorzata Badowska (bankowość i finanse, fuzje i przejęcia), Dorota Bryndal (prawo pracy, prawo własności intelektualnej,prawo farmaceutyczne), dr Janusz Fiszer (prawo podatkowe), Leszek Koziorowski i Krzysztof Marczuk (rynki kapitałowe), Maciej Kożuchowski (fuzje i przejęcia), Aldona Pietrzak (prawo spółek), Christian Schmidt (German Desk), Piotr Schramm (postępowania sądowe, projekty specjalne / risk & suport), Ludwik Żukowski (prawo nieruchomości).

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

04.12.2023

Alumni Party 2023

Pod sam koniec listopada zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie - Alumni Party - które było już ostatnim eventem zrealizowanym w ramach obchodów 30-lcia naszej kancelarii...

Aktualności
Alumni Party 2023

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!